BÜLENT GÜNDOĞAN

Özgeçmişi

1977 yılında Çorum ilimizde doğan Bülent GÜNDOĞAN,daha sonra Keçiören’e yerleşmiş ve yaklaşık 38 yıldır Keçiören de ikamet etmektedir. Eğitim ve iş yaşamının da tamamına yakın kısmını da Keçiören'de devam ettirmiştir. Yüksek Lisans Eğitimini Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü ‘’Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi’’ ana bilim dalında tamamlamıştır.

Üniversite yıllarından bu yana siyasetle ilgili olan Bülent GÜNDOĞAN 2000 yılında Cumhuriyet Halk Partisine üye olmuş ve gençlik kollarında yer almıştır. 2011 yılına kadar Keçiören ilçede sandık sorumluluğu, okul sorumluluğu, mahalle sorumluluğu gibi çeşitli görevlerde bulunmuş, 2011 – 2014 yılları arasında Keçiören ilçe yöneticiliği ve ilçe saymanlığı görevlerini üstlenmiştir. 

Ocak 2020'de yapılan kongrede Keçiören İlçe Başkanı seçilmiş ve halen bu görevini sürdürmektedir. Keçiören'de birçok sivil toplum kuruluşunun kurulmasında ve yönetimlerinde bulunmuş, daha sonra Keçiören Sivil Toplum Kuruluşları Platformunun da yönetiminde yer alımıştır.